SmArt Content Explore

Prywatny Serwer DNS


Jeżeli uważasz, że mądrym będzie przeglądanie internetu z ograniczoną ilością reklam.
Jeżeli uważasz, że mądrze jest oszczędzać transfer wykluczając niechciane treści.
Jeżeli również uważasz, że nie warto tracić czasu na oglądanie niechcianych reklam.

Ponadto jeśli bezpieczeństwo twojej sieci prywatnej jest dla ciebie istotne, to na pewno zainteresuje cię możliwość monitorowania i wykluczania niechcianego ruchu sieciowego w twojej sieci lokalnej.

Ile warte jest dla ciebie podniesienie bezpieczeństwa przez pewne wykluczanie połączeń internetowych z serwerami, co w wypadku infekcji i włamań pozwala na szybkie przerwanie konkretnego połączenia.

Ile czasu można zaoszczędzić nie patrząc na reklamy na swoim smartfonie ile danych zaoszczędzić? Przypuszczam, że każdy by sporo zaoszczędził.

W smartfonach istotne może być również zużycie baterii, a wykluczenie na poziomie sieci. Porównując do rozwiązań blokerów w przeglądarkach rozwiązanie przez nas omawiane nie zabiera mocy obliczeniowej urządzenia przeglądającego internet.

Urządzenie nie zwalnia połączenia internetowego gdyż działa w warstwie DNS, które będąc we wspólnej sieci lokalnej nie wpłynie negatywnie na parametry łącza. (Wręcz odwrotnie) Wykluczając niechciany ruch sieciowy u źródła pozwoli w pełni przeznaczyć transfer na pozostałe połączenia.

Oferujemy Domowy Serwer DNS zbudowany na układach o poborze prądu rzędu ~2.5-5W

Instrukcję konfiguracji we własnej sieci lub takową usługę.

Jako, że satysfakcja z urządzenia jest dla nas istotna prosimy o zapytania drogą mailową, dobierzemy urządzenie odpowiednie dla danej sieci.

#SmartTV #NoAdds #Smartphone #DNS #LAN #bezpieczeństwo #sieć #domowa #skuteczna #blokada #rodzicielska #kontrola #monitoring #logi #log #logs